Kaynana Semra Hanım'ın oğlu Ata öldü

Ata otel odasında ölü bulundu!Kaynana Semra Hanım'ın oğlu, alkol komasına girerek öldü
Televizyonda yayınlanan "Gelinim Olur musun?" programıyla tanınan Ata Türk (24), Adana'da bir otel odasında ölü bulundu.
Bir barda program yapmaya hazırlanan Cansever ile 2 gün önce Adana'ya gelen Ata Türk, kaldığı İpek Palas Oteli'ndeki odasında ölü bulundu.
Yetkililer, Ata Türk'ün alkol komasına girdiği için ölmüş olabileceğini, ancak kesin ölüm nedeninin otopsi sonrasında belirleneceğini kaydetti. Ata Türk'ün, hastaneye sanatçı Cansever'in menajeri tarafından getirildiği bildirildi.
Üniversal Hastanesi Acil Servis Nöbetçi Doktoru Erdinç Kurtoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ata Türk'ün, acil servise saat 17.30 sıralarında getirildiğini ve ilk muayenede "eks" halinde olduğunu belirlediklerini söyledi.
Dr. Kurtoğlu, hastaneye sanatçı Cansever'in menajeri Hüseyin Karlı tarafından getirilen Ata Türk'ün, vücudunda herhangi bir darp izine rastlamadıklarını belirterek, "Bu nedenle ölümü şüpheli bularak Cumhuriyet Savcılığı'na bildirdik" dedi.
Bu arada, "Kaynana Semra" olarak bilinen annesi Semra Yücel ile katıldığı televizyon programıyla tanınan Ata Türk'ün cenazesinin, hastanedeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Adli Tıp Kurumu'na götürüleceği bildirildi.

FENALAŞAN SEMRA HANIM İSE EVİNDE KALDI
Ata'nın ölüm haberini alan Semra hanım evinde fenalık geçirdi. Bayrampaşa'da oturan Semra hanımın evine gelen kızı Seçil Türk, damadı, yakınları ve eski eşi Hamit Türk, Semra hanımın evinde uzun süre kaldıktan sonra gözyaşlarıyla evden ayrılarak Adana'ya gitmek üzere evden ayrıldı. Evden ağlayarak çıkan Ata'nın babası Hamit bey hiçbir açıklama yapmazken, Semra hanımın oturdukları mahallenin muhtarı, "Semra hanımın Ata'nın öldüğünden haberi yoktu az önce öğrendi" dedi.
Ata'nın babası, ablası, eniştesi ve yakınları Adana'ya gitmek üzere evden ayrılırken Semra hanım fenalık geçirdiği için Adana'ya gidemedi. Atlas Jet Havayolları'nın 22.30 Adana uçağıyla Adana'ya gitmek üzere Atatürk Havalimanı'na gelen Ata Türk'ün ablası,eniştesi ve babası Hamit Türk, kameralara tepki gösterirken, Ata'nın yakınları Ata'nın bir rahatsızlığı olmadığını söyledi.